Chiropraxia

Chiropraxia

Chiropraxia

 

Čo je chiropraxia?

Chiropraxia je alternatívna liečba používaná na liečbu rôznych bolestí a zranení. Presnejšie, je to ucelený súbor rukovätných techník, ktoré účinkujú na nervové a svalové systémy. Terapia sa objavila už v devätnástom storočí a postupne stúpla do obľúbenosti.

Cieľ chiropraxie

Cieľom chiropraxie je pomôcť stimulovať pohyb, ktorý by mal napomôcť regulovanie kostí a kĺbov do ich správnej pozície. Skúsení chiropraktici môžu používať techniky, ako napríklad masáž a manipulácia, ako aj rehabilitáciu, ktoré môžu byť účinné pri liečení zranení a boľavých stavov.

Výhody chiropraxie

Okrem účinnosti, sú hlavnými výhodami chiropraxie jej bezpečnosť a neinvazívnosť. Je to efektívny a bezpečný spôsob liečby, ktorý môže pomôcť zmierniť bolesť a napomôcť pri zotavení po úraze alebo operácií, zvýšiť pohyblivosť a výkon, zmierniť stres, zlepšiť kvalitu spánku a zvýšiť imunitu.

Vyhľadanie chiropraktického lekára

Ak uvažujete o využití chiropraxie na liečbu svojich zdravotných probmov, neváhajte ma kontaktovať..

Chiropraxia je bezpečná a efektívna alternatívna metóda liečby, ktorá môže mať pozitívny vplyv na rôzne boľavé stavy. 

Chiropraxia je alternatívna liečba, ktorá sa používa na liečenie rôznych bolestí a zranení pomocou ručných techník, ktoré účinkujú na nervové a svalové systémy.

Cieľom chiropraxie je stimulovať pohyb, ktorý má napomôcť vráteniu kostí a kĺbov do ich správnej pozície.

Výhody chiropraxie sú veľké; napríklad liečba môže pomôcť zmierniť bolesť, napomôcť pri zotavení po úraze, zlepšiť pohyb a výkon, zmierniť stres, zlepšiť kvalitu spánku a zvýšiť imunitu.

Áno, chiropraxia je všeobecne bezpečná a neinvazívna. Pacient musí vždy súhlasiť so zákrokom svojím vlastným súhlasom.

Špeciálna ponuka pre nových pacientov - Diagnostika vrámci fyzioterapie zdarma

Objednať sa
 
Side Bar